Stavební dozor Praha

Stavební dozor Praha / Technický dozor investora

Zajišťujeme a provádíme Technický dozor investora, někdy též nazývaný jako Technický dozor stavebníka nebo Stavební dozor.

Technický dozor investora / Stavební dozor je možné sjednat nejen pro rodinné a bytové domy ale i pro drobné stavby, rekonstrukce bytů a domů, nebo i pro menší opravy v bytech a domech.

Četnost Stavebního dozoru nebo Technického dozoru investora je stanovena po vzájemné dohodě na základě požadavků stavebníka a potřeb stavby.

V případě akutní potřeby jsme schopni provést kontolu i o sobotách nebo nedělích a svátcích.

Dřevostavby - Pasivní domy

Stavební technický dozor provádíme též při stavbách typu Pasivní důmDřevostavba nebo různých typech Montovaných domů.

Zateplení domů

Kontrola provádění a montáže zateplování panelových domů, rodinných domů i jiných objektů je naší běžnou záležitostí. Nové trendy a předpisy týkající se zateplování objektů pravidelně sledujeme a jsme v tomto směru pravidelně proškolováni u předních výrobců zateplovacích systémů. Ikdyž zateplování domů není dnes žádnou novinkou, stále mnoho prováděcích firem provádí zateplení domu s velkým množstvím zásadních chyb.

Přebírání bytů a domů od developerů a stavebních firem

Pomůžeme Vám s převzetím bytu nebo domu od stavebních firem, developerů nebo realitních kanceláří.

Naše asistence při technické přejímce bytu nebo domu Vás může zbavit případných pozdějších problémů. Záruční opravy po nastěhováni nejsou rychlé ani příjemné. Je proto důležité včas odhalit pro laika neviditelné závady. Ušetříme Vám tak Váš čas i Vaše peníze.

Kontroly se můžeme účastnit již v průběhu výstavby.

Kontrola domu - bytu  před uplynutím záruční doby

Provádíme kontrolu bytů a domů před uplynuím záruky.  Mnohdy zdánlivě zanedbatelné a bagatelní vady se při následných opravách po záruční době mohou značně prodražit.Výsledkem je posudek s fotodokumentací, který slouží jako podklad pro uplatňování reklamace.

Stavební povolení

Vyřídíme za Vás stavební povolení a nebo ohlášení stavby včetně projednání potřebných dokumentů s dotčenými organizacemi státní správy a dalšími subjekty.

Zajistíme a projednáme pro Vás vyjádření potřebná k vydání územního souhlasu, ohlášení stavby, stavebního povolení a pod.

 

Autopatie Praha Léčitel Praha ORMI Investment Kadeřnictví Petrovice

Tvorba webových stránek: dazmedia.cz