Stavební dozor Praha

O nás

studio zdravého životního stylu

Ormi Investment, s.r.o. je malá společnost s ručením omezeným, která je pro Vás stavebníky a investory schopna zajistit poměrně široké spektrum služeb od klasických kontrol na stavbě přes stavební poradenství pro investory po jednání s úřady a vyřizování stavebního povolení.

Kvalita stavebních firem a jejich přístup k provádění stavebních prací je velmi kolísavá. Technologie, a nemusí se zrovna jednat o ty úplně nejnovější, mnohdy neznají ani majitelé firem. Jistě existuje hodně kvalitních stavebních firem, které jsou bohužel zastíněny těmi nekvalitními. Vybrat si stavební firmu na základě doporučení s tím, že kdesi odvedla kvalitní práci, také nemusí vyjít. Záleží zejména na kvalitě pracovníků, kteří mezi firmami mnohdy často migrují. Proto je Stavební technický dozor důležitý.

Pokud je potřeba akutního zásahu, jsme ochotni provést kontrolu na Vaší stavbě, nebo rekonstrukci v co možná nejkratším čase, o sobotách i nedělích, nebo o svátcích.

Stavební dozor tzv. "na oko" jen pro razítko pro stavební úřad neprovádíme.

Pokud kupujete již hotový dům nebo byt od developera nebo stavební firmy, zajistíme  pro Vás kvalifikovanou přejímku.

Kupujete - li od realitní kanceláře nebo soukromého majitele jakoukoli nemovitost, ať již se jedná o pozemek, byt, dům a pod., jsme schopni Vám nemovitost posoudit po stavební stránce před jejím nákupem. U pozemků jsme schopni posoudit a prověřit informace o možnostech připojení na inženýrské sítě a zjistit, zda je Váš záměr v souladu s územním plánem.

 

Z našich kontrolních činností:

Zateplení domů a jiných objektů

Zateplení panelových domů

Dřevostavby - Pasivní domy

Montované domy

Rekonstrukce domů a bytů

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce bytového jádra

Přebírání bytů a domů od developerů a stavebních firem

Stavební povolení

 

 

Autopatie Praha Léčitel Praha ORMI Investment Kadeřnictví Petrovice

Tvorba webových stránek: dazmedia.cz